Pirmojo Palangos laikraščio „La Limande“ jubiliejus

2016 06 21

Šiais metais minime pirmojo Palangos laikraščio „La Limande“ išleidimo 130-ąsias metines.

XIX amžiaus pabaigoje Palanga tapo vis labiau populiarėjančiu kurortu. Poilsiautojų paslaugoms atidarytas kurhauzas, pastatytos naujos vilos, maudyklių pastatas. Palangos grafo Juozapo Tiškevičiaus (1835–1891) dvaras – dar senuosiuose „palociuose“, priešais Kurhauzą, maždaug dabartinio kino teatro „Naglis“ vietoje. Vasarai į Palangą poilsiauti atvykdavo grafų Tiškevičių giminaičiai, kiti svečiai. Grafų šeima siekė, kad į kurortą atvykę svečiai ne tik mėgautųsi saulės ir jūros teikiamais malonumais, bet turiningai praleistų laiką pramogaudami. Vasaros teatras, muzikos koncertai, skaitykla – visa tai buvo poilsiautojų paslaugoms. Dvaro gyventojų iniciatyva buvo organizuojamos šventės, persirengėlių gėlėmis eisenos, labdaros koncertai, arklių lenktynės, paskaitos ir daug kitų atrakcijų.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į filmo peržiūrą ir susitikimą su aktore Neringa Bulotaite

2016 06 28

Visi, kurie skaitė E. Kestnerio romaną „Dvynukės“ arba matė pagal jį pastatytą filmą, o ir tie kurie neskaitė knygos ir nematė filmo 2016 birželio 28 d. 14 val. kviečiami į Palangos viešąją biblioteką kur bus skaitoma knyga ir žiūrimos filmo ištraukos. Renginį ves aktorė Neringa Bulotaitė, vaidinusi dvynukių mamą.

 

Prano Griušio parodos „Šviesa ir kryžius" atidarymas

2016 07 01

2016 m. liepos 1 d. (penktadienį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje bus pristatyta Prano Griušio parodos „Šviesa ir kryžius" atidarymas.

 

Skaityti daugiau...

Koncertas skirtas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti

2016 07 05

2016 m. liepos 5 d. (antradienį) 16.30 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks koncertas skirtas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Renginyje dalyvaus: moterų vokalinis ansamblis „Guboja", Jūros šaulių vyrų choras, Palangos literatai.

Kviečiame apsilankyti!