Savanorio Jono Piktuižio atminimo vakaras

2018 11 19

Maloniai visus kviečiame į renginį, skirtą Lietuvos kariuomenės savanoriui Jonui Piktuižiui atminti. Renginys įvyks lapkričio 21 d. 17.30 val. Palangos viešojoje bibliotekoje.

Renginio programa:

Dainora Kaniavienė, vyresn. bibliotekininkė kraštotyros darbui

Skaityti daugiau...

Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiai Palangoje

2018 11 19

2018 m. lapkričio 19–25 d. Lietuvoje vyks tradicinė suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA). Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę – devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Šiais metais suaugusiųjų mokymosi savaitę skiriame atkurtos Lietuvos šimtmečiui.

Kviečiame Palangos miesto suaugusiuosius ir suaugusiųjų mokytojus aktyviai dalyvauti suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiuose!

Suaugusiųjų mokymosi savaitė bibliotekoje

2018 11 19

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia senjorus dalyvauti konsultacijose išmaniaisiais įrenginiais, kurių metu bus supažindinama su išmaniųjų telefonų ir planšečių valdymu, bus mokama išnaudoti kuo daugiau šių įrenginių teikiamų galimybių ir atsakoma į svarbiausius kylančius klausimus.  Konsultacijos vyks lapkričio 20–21 d., nuo 11 iki 13 val.

Registracija interneto skaitykloje (III a.) arba tel. 846030626

 

„Knygų Kalėdos“. Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

2018 11 19

Lapkričio 19 dieną jau aštuntą kartą skelbiama akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžia. Ji, kaip ir kasmet, visoje Lietuvoje skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. Šiemet „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

Skaityti daugiau...