Šventosios bibliotekoje vyks Aleksandro Grebnev paskaita

2016 07 29

Liepos 29 d. 19.30 val. Šventosios bibliotekos skaitykloje vyks vedų astrologo, psichologo, jogos mokytojo Aleksandro Grebnev paskaita „Kaip surasto save ir suprasti gyvenimo kelią".

Kviečiame apsilankyti!

Šventosios bibliotekoje vyks Svetlanos Kodzevičienės paskaita „Moters harmonija"

2016 07 30

Liepos 30 d. 10 ir 17 val. Šventosios bibliotekos skaitykloje vyks lektorės, šeimos psichologės, moterų mokyklos įkūrėjos Svetlanos Kodzevičienės vieša paskaita „Moters harmonija". 

Kviečiame apsilankyti!

Susitikimas su rašytojomis Gina Viliūne ir Jolita Herlyn

2016 08 10

Rugpjūčio 10 d. (trečiadienį) 17 val., Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje bus pristatytos naujos knygos: Jolitos Herlyn „Geismo spąstuose“ ir Ginos Vilūnės „Magdalė, smuklės merga“. Kviečiame į pokalbį ir diskusiją su autorėmis. Po susitikimo bus galima įsigyti knygų.

Kviečiame apsilankyti!

 

 

Ramunės Igoriutės paroda „Išminties talpyklos“

2016 07 21

Bibliotekoje eksponuojama Ramunės Igoriutės odinių knygų paroda „Išminties talpyklos“. Autorė apie savo parodą pasakoja: „Talpykla, saugykla, tai sinonimai daiktadėžės pavadinimo, kuri daugeliui žmonių suvokiama kaip talpa skirta saugiai susidėti ar saugoti daiktus, dokumentus. Sąvoka „dėžė“ gali būti suvokiama ir vertinama daiktiškai ir labai abstrakčiai.

Skaityti daugiau...