Susitikimas „Pašnekesiai apie esmę..."

2019 08 10

Rugpjūčio 10 d. 15 val. vyks neeilinis įvykis, pavadinimu „Pašnekesiai apie esmę...“. Tai - festivalio „Pasaulio balsai“ tradicija ir ciklo „Legendos“ susitikimas. Čia susitiks trys Lietuvos muzikos grandai – dirigentai Juozas Domarkas ir Stasys Domarkas bei muzikologas Viktoras Gerulaitis. Visi šie garbūs muzikos žinovai ir profesionalai garsėja kaip žodžio virtuozai, tad tik čia ir paaiškės kas yra esmė...

Knygos „Vandenynas ir Žaliamėlė“ pristatymas

2019 07 30

Liepos 30 d. 17 val. bibliotekoje vyks knygos  „Vandenynas ir Žaliamėlė“ pristatymas. „Vandenynas ir Žaliamėlė“ – tai poetinė, simbolinė, mitologinė sakmė-giesmė, kurią gieda Žaliamėlė Paukštė. Ši giesmė tyvuliuoja mūsų pirmapradžiuose vandenyse. Knygoje ataidi intertekstai iš lietuvių ir indoeuropiečių mitologijos, tautosakos, muzikinio folkloro ir susipina su vidinėmis, poetinėmis gijomis.

Skaityti daugiau...

Vytauto Poškos parodos atidarymas

2019 08 01

Rugpjūčio 1 d. 17 val. bus pristatyta menininko Vytauto Poškos tapybos darbų paroda „Vasaros intermezzo“. Muzikinius kūrinius atliks Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos moksleivis Simonas Poška.

Vytautas Poška 1995 m. baigė Vilniaus dailės akademiją, specialybė freska-mozaika. Menininkas yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys, Vilniaus dizaino mokymo centro tapybos dėstytojas.

Skaityti daugiau...

Paroda „Būti visame“

2019 08 02

Rugpjūčio 2 d. 16 val. bus pristatyta paroda „Būti visame“. Parodos autoriai: Vilma Šileikienė, Lina Pukštaitė, Jurgita Burbienė, Marius Strolia, Augustinas Burba. Ši paroda yra asmeninio ir kūrybinio bendradarbiavimo patirties eksponavimas vienijantis skirtingų disciplinų ir geografinių lokacijų menininkus.

Skaityti daugiau...