Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitas bibliotekoje

2018 04 26

Gegužės 7 d.,  17.30 val. Palangos viešojoje bibliotekoje vyks afrikietiškų būgnų užsiėmimas. Kaip teigia organizarotriai, tai - gerų emocijų šaltinis, nauja bei nepakartojama patirtis ir turiniu, ir forma.

Būtina išankstinė registracija! Dalyvavimas nemokamas. Tel. 8 624 57998 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Gegužės 10 d., 17.45 val. bibliotekoje vyks Rūtos Beišytės-Aminovos paskaita „Motyvacija. Iš kur jos pasisemti ir kaip neprarasti?", skirta visiems besidomintiems sportu ir norintiems sužinoti kaip atrasti ir išlaikyti motyvaciją siekiant rezultatų.

Būtina išankstinė registracija! Dalyvavimas nemokamas.

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai Palangoje

2018 04 19

2018 m. balandžio 23-29 d. visoje Lietuvoje jau aštuonioliktąjį kartą pažymima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „KARTU MES KURIAME ATEITĮ“. Palangos viešoji biblioteka savo lankytojams dovanos įspūdingą šventinę savaitę.

Balandžio 24-25 dienomis kviečiame į mokymus „Išmanieji įrenginiai ir jų galimybės“, kurių metu, atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus,  bus supažindinama su išmaniųjų įrenginių specifika, naudojimosi subtilybėmis ir galimybėmis. Būtina užsiregistruoti iš anksto, galima atsinešti savo išmanųjį įrenginį arba naudotis bibliotekos turimomis planšetėmis. (Interneto skaitykla)

Skaityti daugiau...

Europos diena

2018 04 17

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia paminėti Europos dieną Palangoje. 2018 m. gegužės 5 d. Jūratės ir Kastyčio skvere. Daugiau informacijos apie Europos dienos renginius www.europosdiena.lt

RENGINIO PROGRAMA:

12-14 val. Orientacinės varžybos                  

 4 asmenų komandos registracija el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. iki gegužės 3 d.

14 val. Šventės atidarymas Jūratės ir Kastyčio skvere

Palangos miesto orkestro sveikinimas (vad. Vygantas Rekašius)

Palangos balandininkų klubo sveikinimas

„100 balandžių Europai ir Lietuvai“

Akcija vaikams „Piešiu Europą“

Koncertas „Aplink pasaulį 2“

Dalyvauja „Labaiteatras“

p. s. Esant blogam orui renginys vyks Palangos viešojoje bibliotekoje

Aldonos Ruseckaitės knygos apie Vytautą Mačernį „Dūžtančios formos“ pristatymas bibliotekoje

2018 04 12

2018 m. balandžio 27 d., penktadienį 16.30 val. Palangos viešojoje bibliotekoje pokalbiui apie lietuvių literatūros klasikus: Maironį, Žemaitę, Vytautą Mačernį kviečia Nacionalinės bibliotekų savaitės viešnia  ir naujausio biografinio romano apie Vytautą Mačernį „Dūžtančios formos“ autorė Aldona Ruseckaitė. Tai jau trečiasis rašytojos, poetės, muziejininkės biografinis romanas. Aldona Ruseckaitė – įsimenančių knygų apie Maironį („Šešėlis JMM“) ir Žemaitę („Žemaitės paslaptis“) autorė.

Skaityti daugiau...