Pradžia / Vaikams / Renginiai ir parodos

Susitikimas su vaikų rašytoju Sigitu Poškumi

2018 03 20

Kovo 16 dieną Palangos viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju Sigitu Poškumi. Pabendrauti su rašytoju į renginį atvyko didelis būrys ketvirtokų: V. Jurgučio pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytoja Nijole Viršiliene, Baltijos pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytoja Dalia Šiupiniene ir Palangos pradinės mokyklos mokiniai su mokytoja Aisedora Beniušiene.

Susitikimo metu rašytojas pasakojo apie savo kūrybinį kelią, kūrybos procesą. Buvo aptarta neseniai išleista knyga „Šokanti karvė arba Maišatynė“ ir kiti autoriaus parašyti skaitiniai. Autorius renginio metu ne tik skaitė savo eiles, bet kvietė prisijungti ir renginio svečius. Vaikai drąsiai skaitė Sigito Poškaus kūrybą, uždavinėjo klausimus apie knygas ir asmeninį gyvenimą, o autorius nuoširdžiai į kiekvieną klausimą atsakė. Po renginio visi dalyviai įsiamžino drauge su rašytoju ir džiaugėsi, jog galėjo pabendrauti su žinomu lietuvių autoriumi.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su rašytoju Sigitu Poškumi

2018 03 14

Kovo 16 dieną Palangos viešojoje bibliotekoje (III aukšte, skaitykloje) vyks susitikimas su rašytoju Sigitu Poškumi. Susitikimo metu rašytojas pristatys knygą „Šokanti karvė, arba Maišatynė“ bei skaitinius.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Nauja Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokinių darbų paroda

2018 03 08

Kovo 8 dieną Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje atidaryta nauja Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokinių darbų paroda „Ernsto Mollenhauerio tapybos interpretacijos ir Nidos dailininkų kolonija“. Mokytojos – Rima Baukaitė ir Jurgita Šakinienė.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Skaityti daugiau...

Vaikų literatūros skyriuje atidaryta nauja keramikos darbų paroda

2018 02 21

Nuo vasario 21 dienos Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro keramikos studijos „Žiezdrė“ mokinės Jelizavetos Popošinos trečioji autorinių darbų paroda „Mano Lietuva“.

Mokytoja – Vida Daukšienė.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Skaityti daugiau...

Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius sveikina skaitytojus su Vasario 16-ąja ir Lietuvos šimtmečiu!

2018 02 15

Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius sveikina skaitytojus su Vasario 16-ąja ir Lietuvos šimtmečiu!

Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokinių grafikos darbų paroda „Mano miestas – Klaipėda“

2018 01 25

Nuo sausio 25 dienos Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia nauja Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokinių grafikos darbų paroda. Mokytojos – Inga Šmitienė ir Rima Baukaitė.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Skaityti daugiau...