Pradžia / Vaikams / Renginiai ir parodos

Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda

2017 09 21

Šiuo metu Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje atidaryta Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Emos Kaubrytės keramikos darbų paroda

2017 09 20

Šiuo metu Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia autorinė Emos Kaubrytės keramikos darbų paroda.

        Ema Kaubrytė - žingeidi, komunikabili, smalsi, kūrybinga ir linksma mergaitė. Jau darželyje labai patiko piešti, lankė piešimo būrelį. 2015 m. pradėjo lankyti Klaipėdos „Gilijos“ pradinę mokyklą. Baigusi pirmą klasę susipažino su „Žiezdrės“ keramikos mokytoja ir ji pakvietė į Klaipėdos moksleivių saviraiškos keramikos studiją. Mergaitė su savo darbeliais dalyvauja įvairiose parodose. Ema domisi ne tik keramika, bet ir šokiais, gimnastika, anglų kalba (dalyvauja Kings olimpiadose), mėgsta skaityti knygas. Šioje parodoje ji pristato savo rankomis sukurtą keramikos kolekciją. Tai V-oji Emos darbų paroda „Rudens pasaka“.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti vaikų literatūros skyriuje ir apžiūrėti parodą iš arčiau.

Knygos „Baltijos valdovė“ pristatymas-edukacinis užsėmimas

2017 09 14

Rugsėjo 19 dieną Palangos viešojoje bibliotekoje vyko knygos „Baltijos valdovė“ pristatymas-edukacinis užsiėmimas. Susitikti ir pabendrauti su leidėja Egle Jokužyte atvyko Palangos Pradinės mokyklos 3 klasės mokiniai su mokytoja Nomeda Maksvytiene ir Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniai su mokytoja Loreta Dumčiene. Susitikimo metu leidėja pasakojo apie kūrybinį procesą, dalinosi mintimis apie tai, kaip kilo įkvėpimas parašyti tokią knygą. Tai trečioji leidėjos knyga. „Baltijos valdovė“ – tai unikali knyga, skirta regintiems ir regos negalią turintiems vaikams. Tai edukacinė priemonė, supažindinanti vaikus ne tik su viena žymiausių lietuviškų legendų apie Jūratę ir Kastytį, bet ir baltų mitologijos simboliais, kurie suprantami tik liečiant. „Baltijos valdovė“ – ne tik reginčiųjų ir Brailio raštu parašyta, simboliais iliustruota, bet ir įgarsinta knyga. Ją įgarsino Marijonas Mikutavičius ir grupės „Skylė” atlikėja Aistė Smilgevičiūtė. Užsiėmimo metu vaikai drąsiai uždavė leidėjai klausimus, į kuriuos sulaukė nuoširdžių atsakymų. Po susitikimo leidėja kiekvienai klasei padovanojo „Gerumo dienoraščius”, kuriuose vaikai galėtų surašyti gerus darbus. Visi apsilankiusieji renginyje įsiamžino su knygos leidėja Egle Jokužyte.

Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius rudenį pasitinka su nauja iliustratorės Gabi Eitavi paroda

2017 09 14

Palangos miesto viešosios bibliotekos sienas papuošė nauja paroda. Ši paroda ypatinga tuo, jog nukelia į visai kitokį pasaulį, kuriame galima išvysti skirtingas istorijas.

Parodos autorė Gabi Eitavi yra jaunosios kartos iliustratorė, savo darbais pasakojanti istorijas apie tolimus pasaulius bei juose gyvenančius padarus. Dailininkės istorijos nugula knygose vaikams bei pavienėse iliustracijose, kurios sujungia grafito bei tušo linijas su skaitmeniniais elementais. Iliustratorė baigė dizaino studijas Edinburgo meno akademijoje ir prieš metus grįžo gyventi bei dirbti į gimtąją Klaipėdą.

Maloniai kviečiame apsilankyti parodoje.

Nuotraukų paroda „Stebiu, matau, fotografuoju...“

2017 05 23

Gegužės 22 dieną Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus sienas papuošė nauja paroda „Stebiu, matau, fotografuoju...“ iš ciklo „Fotografijos pradžiamokslis“. Šį kartą parodoje eksponuojamos Palangos miesto mokyklų pailgintos dienos grupių mokinių nuotraukos, kuriose vaikai įamžino įvairius gamtos vaizdus skirtingais metų laikais.

Parodoje bus galima apsilankyti iki gegužės 30 dienos. Maloniai kviečiame atvykti į biblioteką ir pasidžiaugti vaikų užfiksuotais įspūdingais vaizdais.

Paroda „Pavasario paukščiai“

2017 05 15

Gegužės 15 dieną Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje atidaryta Palangos miesto mokyklų prailgintos dienos grupių mokinių paroda „Pavasario paukščiai“. Parodoje eksponuojami vaikų darbeliai, kuriuose vaizduojami įvairiomis technikomis piešti paukščiai ir gamtos vaizdai.

Maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir apžiūrėti pavasariškai spalvotą parodą!