Pradžia / Vaikams / Renginiai ir parodos

Samantos Bertašiūtės autorinių keramikos darbų paroda

2017 06 16

Šiuo metu Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia autorinė Samantos Bertašiūtės keramikos darbų paroda.

Samanta gimė 2004 metais Klaipėdoje. Lankė Lopšelį-darželį „Klevelis“. Šiuo metu mokosi  Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje. Keramika pradėjo domėtis jau antroje klasėje, lankė mokyklos keramikos būrelį, o šiuo metu jau trejus metus sėkmingai lanko moksleivių saviraiškos centro keramikos studiją „Žiezdrė“. Kaip pati autorė sako, keramika – tai jos pašaukimas ir ateityje savo gyvenimą planuoja sieti būtent su šiuo menu.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti vaikų literatūros skyriuje ir apžiūrėti parodą iš arčiau.

Nuotraukų paroda „Stebiu, matau, fotografuoju...“

2017 05 23

Gegužės 22 dieną Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus sienas papuošė nauja paroda „Stebiu, matau, fotografuoju...“ iš ciklo „Fotografijos pradžiamokslis“. Šį kartą parodoje eksponuojamos Palangos miesto mokyklų pailgintos dienos grupių mokinių nuotraukos, kuriose vaikai įamžino įvairius gamtos vaizdus skirtingais metų laikais.

Parodoje bus galima apsilankyti iki gegužės 30 dienos. Maloniai kviečiame atvykti į biblioteką ir pasidžiaugti vaikų užfiksuotais įspūdingais vaizdais.

Paroda „Pavasario paukščiai“

2017 05 15

Gegužės 15 dieną Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje atidaryta Palangos miesto mokyklų prailgintos dienos grupių mokinių paroda „Pavasario paukščiai“. Parodoje eksponuojami vaikų darbeliai, kuriuose vaizduojami įvairiomis technikomis piešti paukščiai ir gamtos vaizdai.

Maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir apžiūrėti pavasariškai spalvotą parodą!

Susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku

2017 04 27

Balandžio 27 dieną Palangos viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su žinomu lietuvių rašytoju Vytautu Račicku. Susitikti ir pabendrauti su autoriumi atvyko Palangos Pradinės mokyklos 4 „Gintarėlių“ klasės mokiniai su mokytoja Birute Pilibaitiene ir Palangos Baltijos pagrindinės mokyklos 4b klasės mokinai su mokytoja Rasa Griciuviene.

Skaityti daugiau...

Marijos Baranovskajos autorinių keramikos darbų paroda

2017 04 27

Šiuo metu Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia autorinė Marijos Baranovskajos keramikos darbų paroda.

Skaityti daugiau...

Kūrybinių darbų parodos „Aš išmarginau margutį“ atidarymo koncertas

2017 04 10

Balandžio 10 dieną Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje iškilmingai atidaryta paroda „Aš išmarginau margutį“. Šia proga Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai surengė nuotaikingą koncertą, kurio metu deklamavo eilėraščius ir dainavo daineles apie gražiausią pavasario šventę – Velykas.

Darbelius šiai parodai kruopščiai ir kūrybingai padarė Palangos ir Kretingos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikučiai, tėveliai ir pedagogai. Maloniai kviečiame užsukti į biblioteką ir pasižvalgyti po spalvotą ir pavasariu dvelkiančią parodą.