„Knygų Kalėdos“. Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

Lapkričio 19 dieną jau aštuntą kartą skelbiama akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžia. Ji, kaip ir kasmet, visoje Lietuvoje skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. Šiemet „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

Skaityti daugiau...

Iškilaus šventojiškio Mikelio Balčiaus jubiliejinė popietė

Gruodžio 15 d., 14 val. kviečiame į šventinę popietę, skirtą iškilaus šventojiškio Mikelio Balčiaus jubiliejui. Šventosios pagrindinės mokyklos salėje koncertuos „Memelio kvartetas“ (Klaipėda).

Organizatoriai: Šventosios seniūnijos bendruomenė ir Šventosios biblioteka

 

 

Eglės Baranauskaitės knygos „Šilta šalta" pristatymas

Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje lapkričio 23 d. vyko Eglės Baranauskaitės knygos „Šilta šalta" pristatymas.

 

 

 

Paskaita „5 principai, kaip auginti sveiką ir laimingą valgytoją"

Gruodžio 3 d., Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko paskaita „5 principai, kaip auginti sveiką ir laimingą valgytoją". Apie vaikų mitybą pasakojo dietologė Barbora Jarašūnė.

Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiai Palangoje

2018 m. lapkričio 19–25 d. Lietuvoje vyks tradicinė suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA). Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę – devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Šiais metais suaugusiųjų mokymosi savaitę skiriame atkurtos Lietuvos šimtmečiui.

Kviečiame Palangos miesto suaugusiuosius ir suaugusiųjų mokytojus aktyviai dalyvauti suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiuose!