Pradžia / Renginių archyvas / Naujos knygos pristatymas Šventosios bibliotekoje

Naujos knygos pristatymas Šventosios bibliotekoje

Lietuvių autorės Lijanos Simanonytės detektyvinio romano pristatymas Šventosios bibliotekoje (Šventosios g. 1) vyks liepos 19 d. 18.00 val. Rašytoja gyvena JAV, šiuo metu vieši Lietuvoje ir pati dalyvaus renginyje. Jūsų laukia pažintis su nauju žmogumi Lietuvių literatūros padangėje.

Pristatyme dalyvaus ir ištraukas iš knygos skaitys aktorė Edita Zizaitė-Damaševičienė. Apie autorę, detektyvinį romaną, jo parašymo aplinkybes ir leidimą papasakos leidyklos “Andrena” vadovė Nijolė Petrošienė.

Renginio svečiai galės sudalyvauti konkurse ir laimėti knygą.

Knygos “Išlikti” centre - nedidelio Lietuvos miesto gyvenimas, kuriame persipina įvairiausių žmonių išgyvenimai ir potyriai nuo pirmosios meilės iki žudančių aistrų, nuo nereikšmingų įvykių iki skausmingų netekčių.

Toks detektyvas, kurį kuria jauna rašytoja Lijana Simanonytė, gali virsti tikrove bet kuriame mieste. Beje, romano veiksmas vyksta ir prie jūros Palangoje. Gal net atpažinsite epizodus, personažus, susijusius su jūsų miesto gyvenimu. Autorė Lijana Simanonytė, pradėdama rašyti šį kūrinį, buvo pagrindinės herojės aštuoniolikmetės Laimos amžiaus. Kūrybinis procesas truko keletą metų. Gal dėl to detektyvinis romanas “Išlikti” persmelktas jaunatvišku nuoširdumu, minties aiškumu ir nuolat didėjančios patirties įtampa.

Praskleiskime daugiaklostę uždangą ir pasinerkime į savo miestų ir miestelių didžiąsias ir mįslingas paslaptis.

Maloniai kviečiame visus, kuriems nesvetimas pramogų pasaulis ir detektyvinė literatūra.