Sveikatos biuro paskaita „Pažink save, priimk save, pamilk save"

Vasario 7 d. Palangos viešojoje bibliotekoje vyko paskaita „Pažink save, priimk save, pamilk save".

Meilė sau - yra tokia natūrali ir gyvybiškai svarbi kiekvienam. Būtina mūsų elementariam egzistavimui ir gerbūviui. Be meilės sau mes pasąmoningai kreipiame savo gyvenimą savidestrukcijai, baudžiame save ir neišnaudojame viso potencialo. Ir vis laukiame, kol kas nors ateis ir išgelbės mus nuo savęs pačių

Meilė sau atveria kelius į savęs realizaciją bet kurioje mums svarbioje gyvenimo srityje. Meilė sau mums leidžia suteikti savo kūrybiniams impulsams regimą pavidalą ir išbaigtumą. Tai ji apdovanoja mus gebėjimu kurti gyvą, nuoširdžią, atvirą partnerystę. Meilė sau palaiko mūsų profesinius siekius ir padaro mus autentiškas socialiniame pasaulyje. Meilė sau leidžia mums atsipalaiduoti motinystės pakilimuose ir nuosmukiuose. Meilėje sau sužydi mūsų seksualumas, atgyja kūniškumas, išraišką gauna mūsų juslingumas. Meilė sau leidžia mums ištikimai ir drąsiai siekti bet kokių dvasinių tikslų.
Paskaita apie meilę sau, pozityvumą, pasitikėjimą, kurią ves psichologė-psichoterapeutė Inesa Balcevič ( europinis psichoterapeuto sertifikatas, darbo stažas 20 metų).