Pradžia / Renginių archyvas / „Knygų Kalėdos“. Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

„Knygų Kalėdos“. Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

Lapkričio 19 dieną jau aštuntą kartą skelbiama akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžia. Ji, kaip ir kasmet, visoje Lietuvoje skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. Šiemet „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

Kasmet vis pilnėjančios apskričių, viešųjų centrinių bibliotekų ir kaimo filialų, mokyklų bibliotekų lentynos ir gausėjančios skaitytojų gretos įrodė, kad lietuviai – skaitanti tauta. Tačiau šimtams žmonių visoje Lietuvoje tenka laukti eilėje, kad galėtų perskaityti norimą knygą.

Ilga, kartais net dešimčių skaitytojų, laukiančių vieno bibliotekos turimo populiarios knygos egzemplioriaus, eilė reiškia, kad norimą knygą gali tekti perskaityti tik po kelių mėnesių ar metų. Todėl šiemet akcijos draugai kviečiami savo bibliotekai dovanoti laukiamiausių knygų! Kiekviena akcijoje dalyvaujanti biblioteka skelbia sąrašą pačių reikalingiausių knygų, kurių ypač laukia skaitytojai. Padovanoję net ir vieną knygą iš bibliotekos pateikto sąrašo, galite ne tik sutrumpinti eilę, bet ir padėti stiprinti skaitymo įgūdžius, gausinti skaitytojų gretas. Lietuvos šimtmečio proga stiprinkime skaitymo kultūrą – tai, kas mus lydėjo kelyje į laisvę.

Palangos viešosios bibliotekos laukiamiausių knygų sąrašą galite rasti paspaudę šią nuorodą:

https://www.knygukaledos.lt/dovanokite-bibliotekoms/klaipedos-apskritis/palangos-miesto-savivaldybes-viesoji-biblioteka

Akcija vyks iki 2019 m. sausio 6 dienos.

Daugiau informacijos rasite svetainėje www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos.

Dalinkimės skaitymo džiaugsmu!