Bibliotekos lankytojams - virtualios konsultacijos su VU teisės klinika

Palangos gyventojams –nemokama teisinė pagalba

Rugpjūčio 29 d. 14 val. Palangos gyventojai ir miesto svečiai pakviesti į šventišką teisinės pagalbos atviros prieigos taško atidarymą Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos interneto skaitykloje.

Renginį pradėjo Palangos savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Aura Banevičienė. Pasveikinusi susirinkusiuosius, pasidžiaugė, kad nuo šiol bibliotekos lankytojams bus sudaryta galimybė neatlygintinai naudotis kompiuterizuotomis darbo vietomis ir prisijungti prie virtualaus pokalbių kambario su VU Teisės klinika.

VU teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis susirinkusiems palangiškiams išsamiai pristatė šios iniciatyvos galimybes. Per nuotolines konsultacijas gyventojai galės matyti ir girdėti klinikos teisininkus, konfidencialiai gauti jiems parengtus teisinius dokumentus bei išsiaiškinti, kur ir kaip juos pateikti.

Vos žirklėmis perkirpus baltą juostą, po šventiško atidarymo, iškart teiktos nemokamos teisinės konsultacijos gyvai. Bibliotekos svečiai noriai konsultavosi su teisininkais. Susidarė gyvoji eilė. Norintiems teko ir lukterėti.