Prieiga prie skaitmeninės „Vyturio“ bibliotekos

Iki 2019 metų gruodžio 31 dienos registruoti Palangos viešosios bibliotekos vartotojai turi galimybę nemokamai skaityti vaikams ir jaunimui skirtas el. knygas internetinėje bibliotekoje www.vyturys.lt. Šioje skaitmeninėje bibliotekoje yra apie 400 svarbiausių el. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, suskirstytų pagal klases arba amžiaus grupes. El. knygoms skaityti yra reikalingas interneto ryšys, jas galima skaityti savo kompiuteryje ir mobiliuosiuose įrenginiuose bibliotekoje ar namuose.

Skaityti daugiau...

Koncertas „Muzika akimirkai“

Sausio 22 d., 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks koncertas „Muzika akimirkai!“. 

Dalyvauja: Plungės M. Oginskio meno mokyklos, E. Balsio menų gimnazijos, J.Kačinsko muzikos mokyklos mokytojai:

Aistė Širvinskaitė-Ruškienė (sopranas)

Asta Kontrimienė (smuikas)

Skaityti daugiau...

Juozo Sungailos fotografijų paroda „Ten kur akys veda“

Vasario 2 d. 13 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks Juozo Sungailos fotografijų paroda „Ten kur akys veda“.

Menininkas apie savo kūrybą pasakoja: „Fotografija į mano gyvenimą atėjo dar paauglystėje. Mama ir sesė tuomet dalyvavo „Palangos fotoklubo 750“ veikloje, į jo renginius veždavosi ir mane. Gerai pamenu, kokį įspūdį padarė pirmasis į mano rankas pakliuvęs skaitmeninis fotoaparatas... Niekada neteko svarstyti, ką veiksiu baigęs mokyklą.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į knygos „Morijos sodo lapai“ pristatymą

Sausio 17 d. Palangos viešojoje bibliotekoje vyko knygos „Morijos sodo lapai“ pristatymas. Tai etinės, praktinės filosofijos knyga, skirta visiems besidomintiems senąja Rytų filosofija, ieškantiems harmonijos ir dvasingumo kasdienybėje. Knygą pristatė vertėja, poetė Vilija Žalienė, poezijos skaitovė Loreta  Bartkutė, Kalnuotės bendruomenės vadovas Tautvydas Šimkus. Tekstus lydėjo Agnės Dragūnaitės dainos.

 

Valentino Jankauskio tapybos paroda „Menas – tai mano emocijos“

Palangos viešosios bibliotekos skaitykloje nuo sausio 7 d. eksponuojama Valentino Jankauskio paroda „Menas - tai mano emocijos“. Menininkas baigęs tapybos kursus, Kauno kolegijoje, tapo nuo 8 klasės. Gyvena ir kuria Tauragėje. Personalinėje parodoje Valentinas Jankauskis pristato darbus, sukurtus 2014-2018 metais. 

Kviečiame apsilankyti!