Pradžia / Naujienos / „Auksinio proto“ žaidimo sezonas Palangoje baigtas. Laukite tęsinio...

„Auksinio proto“ žaidimo sezonas Palangoje baigtas. Laukite tęsinio...

Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo pat rugsėjo 19 d. iki gruodžio 5 d. kiekvieną antradienį rinkdavosi bendraminčiai, kurie suremdavo jėgas ir drauge mėgino atsakyti į „Auksinio proto“ klausimus. Tai ne tik žaidimas, bet ir galimybė pabūti kartu su savo bendruomene, užmegzti naujų pažinčių, praplėsti akiratį. 2017 m. rudens sezone bibliotekoje žaidė net 15 komandų. Reguliarusis sezonas baigtas ties dvyliktąja žyma - būtent tiek žaidimų buvo sužaista šį sezoną.

Džiaugiamės, kad šį sezoną iškovoti net 5 kvietimai į televizinį žaidimą „Auksinis protas“. Kiekvieną antradienį geriausiai pasirodžiusios komandos tarp didžiųjų ir mažųjų miestų įgijo teisę savo narius deleguoti į televizinį žaidimą „Auksinis protas“ – Palangos miestui atstovaus Rakūnai (2 kvietimai), Orbita (2 kvietimai), ir Tadam su trim m (1 kvietimas) komandų nariai.

„Auksinio proto“ žaidimas – tai kokybiška intelektualus, smalsuolius ir įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus vienijanti pramoga. Sužaidus net 12 žaidimų šiame VIII sezone ir suskaičiavus rezultatus, Palangos miesto protingiausia komanda tapo ir čempionų titulą iškovojo komanda Rakūnai, antrąją vietą užėmė Tadam su trim m, bronza atiteko komandai Nublokšti. Visos komandos buvo apdovanotos Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos knygomis, o prizininkams atiteko ne tik atminimo dovanėlės, bet ir skanūs tortai. Čempionai buvo apdovanoti ne tik saldžiuoju prizu, bet ir rėmėjų dovana, už kurią dėkojame verslininkams Gediminui ir Mildai Gečams kavinės „Šilelis“ savininkams.

Žaidimas šį sezoną baigėsi, tačiau dar laukia nacionalinis finalas Kaune, kuriame Palangai taip pat atstovaus geriausios komandos. Palanga tikrai turi kuo didžiuotis – tai išmintingi, gudrūs ir protingi žmonės – tai vėl bus galima įrodyti sugrįžtant į „Auksinio proto“ kovas 2018 m. sausio 16 d.