Pradžia / Naujienos / J. Sirutienė : apie šeimą ir knygą „Ketvirtį amžiaus globotiniams buvome mama ir tėčiu”

J. Sirutienė : apie šeimą ir knygą „Ketvirtį amžiaus globotiniams buvome mama ir tėčiu”

Rugsėjo 14d., ketvirtadienį, 17.30 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje bus pristatyta Janinos Sirutienės knyga „Ketvirtį amžiaus globotiniams buvome mama ir tėčiu”.

Knyga parašyta remiantis biografiniais faktais iš Janinos ir Liudo Siručių šeimynos, pradėtos kurti 1989 metais ir prisimenant visą ketvirtį amžiaus trukusią istoriją kur būta visko: ir karčių nusivylimų ir džiaugsmo akimirkų. Janinos ir Liudo noro padėti likimo ar savo tėvų nuskriaustiems vaikams išpildymas, pasirodė nelengvas: įprastą gyvenimą staiga pakeitė šeimyna, nematyti, nepažįstami vaikai, rūpestis ir galvos skausmas dėl jų.

Palangiškės patirtis - nuoširdus ir atviras santykių su vaikais metraštis - aktuali ir šiandien,  galėtų būti  praktiniu vadovėliu šeimynų globėjams ir visoms Lietuvos šeimoms. Knygos autorės teigimu, šeimynos yra nepajėgios išspręsti opių ir skaudžių problemų: apie 4000 jaunųjų mūsų valstybės piliečių dar auga kaip pamestinukai – be tėvų dėmesio ir meilės, be namų šilumos. Įveiki takoskyrą tarp šeimynų ir valdžios, o našlaičiams surasti savo namus ir gyventi šeimos aplinkoje linki ketvirtį amžiaus globotiniams buvę mama ir tėčiu - Janina ir Liudas Siručiai.