Pradžia / Naujienos / Parodos ir renginiai / Bibliotekoje filmo apie homeopatiją pristatymas

Bibliotekoje filmo apie homeopatiją pristatymas

Kasmet balandžio mėnesį Pasaulinė informavimo apie homeopatiją organizacija (WHAO) skelbia savaitę, skirtą jos įkūrėjo Samuelio Hanemano gimimo dienai atminti ir homeopatijai populiarinti.

Balandžio 20 d. 16.30 val. Palangos viešojoje bibliotekoje gydytoja Andželika Karpovič

pristatys šių laikų labiausiai prieštaringai vertinamą medicinos sritį bei amerikiečių režisierės Laurel Chiten filmą „Tik vienas lašas“ .

Šiandien daugeliui homeopatijos poveikis atrodo nepatikimas, nes manoma, jog tai visiškas placebo efektas arba dar blogiau – apgaulė arba šarlatanizmas. Vis dėlto homeopatijos gydymą jau daugiau kaip 200 metų visame pasaulyje naudoja milijonai žmonių.  Filme išsklaidomi su homeopatija susiję mitai ir nesusipratimai ir klausiama – ar homeopatija teisingai yra puolama ir nuolat klaidingai interpretuojama?

Anot režisierės Laurel Chiten, šis filmas tarsi leidžia homeopatijai tarti „savo žodį“ ir kviečia žiūrovus patiems susidaryti nuomonę iš viso to, ką jie matys ir girdės.

Filmo kūrėjų tikslas – kad žmonės pradėtų diskutuoti apie homeopatiją, keltų klausimus ir dalintųsi informacija apie šį gydymo būdą. „Tik vienas lašas“ tarsi „meta iššūkį“ šiandienos tradicinės medicinos požiūriui ir gali visiškai pakeisti nuomonę apie sveikatą, ligas bei jų gydymą.

Tai filmas apie pasirinkimo laisvę sveikatos priežiūros srityje.

Kviečiame žiūrėti!