Pradžia / Naujienos

Palangos globos bendrijos „Palangos viltis“ projekto „Bendraukime ir bendradarbiaukime“darbų pristatymas

STIKLAS

SIDABRO ŽIEDAIS PRAVIRKO,

RUDENS PILKUMA.

LIETAUS SIŪLAI IŠTĮSĘ –

ATSAKAS IŠĖJUSIŲ ŽMONIŲ...

AR GAMTOS NORAS

VISUS SUGRĄŽINTI NAMO.

  /EGLĖ BARANAUSKAITĖ/

Palangos miesto savivaldybė remia projektą ,,Bendraukim ir bendradarbiaukim“, kurį vykdo sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija ,,Palangos viltis“. Projektas vienija Palangos miesto socialinio paslaugų centro, sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos, sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos  „Palangos Viltis“ bei Palangos miesto bendruomenę. Projekto vykdymo metu visi galėjo įsijungti į menines veiklas, kurių rezultatai eksponuojami Palangos miesto viešojoje bibliotekoje. Viešojoje bibliotekoje visus kviečiame prisijunti prie tautinės pynės nėrimo – juk bendrystei tereikia veiklos, kuri vienytų. Tad labai Jūsų laukiame.

Dovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai!

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Savo biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė.  Bibliotekos yra mūsų mokyklose, universitetuose, jos yra mūsų miestuose ir miesteliuose, o kartais – mūsų kaimynystėje. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems, tad šiemet į ją ypač kviečiame šeimas – ateikite su vaikais, sesėmis, broliais, seneliais.

 Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kvies dovanoti knygas savo bibliotekai – galbūt galime prisidėti prie mokyklos, kurią baigėme, gerovės, gal atnešti knygą į savo gimtojo miestelio biblioteką, o tuo pačiu tapti nuolatiniu bibliotekos skaitytoju.

 Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per šešerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 225 tūkst. knygų!

 Kviečiame į biblioteką! Ateikite, susipažinkite ir atsiveskite savo šeimą! Per šešerius metus akcija „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, kuriame dalyvauja 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų. Knygas praėjusiais metais tradiciškai dovanojo šalies gyventojai, bendruomenės, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, užsienio šalių ambasados.

 Socialiai atsakingi yra ir akcijos „Knygų Kalėdos“ bičiuliai – Lietuvos miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekų darbuotojai. Per šį trumpą ikikalėdinį laikotarpį jie suorganizuoja gausybę įdomiausių renginių, į kuriuos kviečiama ne tik skaitytojų bendruomenė, bet ir tie, kurie dar neradę savos knygos.

Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

 Daugiau informacijos: knygukalėdos.lt ir Facebook @knygukaledos

Adelės Daukantaitės knygos „Skambutis sielai“ pristatymas

Kviečiame į Adelės Daukantaitės knygos „Skambutis sielai“ pristatymą. Lapkričio 24 d. 16.30 val. (penktadienis). Šoks tarptautinio 2016 m. konkurso „Aušrinė žvaigždė“ laureatė Viktorija Rupeikaitė, dainuos Diana Paulauskienė, dalyvaus skaitovė Irena Stražinskaitė-Glinskienė. 

„Sveikos mitybos principai: tiesa ir mitai“

Kviečiame į nemokamą paskaitą „Sveikos mitybos principai: tiesa ir mitai“. 2017 m. lapkričio 23 d. 17.30 val. 

 

 

 

 

 

Bibliotekoje – gyventojų kompiuterinio raštingumo ir naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais mokymai

Palangos viešoji biblioteka tęsia savo švietėjišką misiją, padėdama tobulėti bendruomenės nariams. Mokydami Jus, gerbiami bibliotekos draugai, įsiklausome į Jūsų poreikius ir tobulėjame patys, o taip pat prisidedame prie 2017 m. lapkričio 20-26 d. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos aštuonioliktąjį kartą rengiamos suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi galia ir žavesys“.

Kviečiame gyventojus registruotis į kompiuterinio raštingumo (darbo kompiuteriu, paieškos internete, teksto redagavimo) mokymus. Registracija vyksta interneto skaitykloje (III a.).

Taip pat vyksta registracija į mokymus „Išmanieji įrenginiai ir jų galimybės“, kuriuose bus supažindinama su išmaniųjų įrenginių (planšečių ir mobiliųjų telefonų) specifika, naudojimosi subtilybėmis ir galimybėmis. Registracija tel. (8 460) 30621

Bibliotekoje - V. Vaičiūno paroda ir albumo „Iš medžio iškirsti stebuklai“ pristatymas

Nuo lapkričio 3 d. Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje eksponuojama meno kūrėjo, dievdirbio, skulptoriaus iš pašaukimo Virgilijaus Vaičiūno medinių skulptūrų paroda. Lapkričio 16 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. kviečiame į  albumo ,,Iš medžio iškirsti stebuklai” sutiktuves. Renginio dalyvių laukia puiki proga išgirsti autorių ir  paliesti  parodų salėje eksponuojamas skulptūras ir neįprastus, fantazijos padiktuotus rakandus.

Skaityti daugiau...